10 veshjet më të shtrenjta të Melania Trump, për të cilat njerëzit nuk reshtin së diskutuari!!!

10 veshjet më të shtrenjta të Melania Trump, për të cilat njerëzit nuk reshtin së diskutuari!!!

Melania Trump I financon vetë veshjet e saj ( norma, I shoqi është super miliarder), që do të thotë se edhe për ato etiketa që shënojnë cmime marramendëse nuk ka përse shqetësohet dikush; nuk janë para që dalin nga xhepi I taksapaguesve. Pra, ajo mund t`i lejojë vetes të blejë cdo gjë që dëshiron, por publikun ndonjëherë e cudisin zgjedhjet që bën.

1.Këmisha  Balmain Gardening –1,380 dollarë

Është një këmishë tepër e thjeshtë, sportive dhe me një lloj dizajni të parë shpesh, ndaj qe një habi e vërtetë kur u mësua cmimi i saj.

2.Këpucë Christian Louboutin Multi Python Pumps – 1,395 dollarë i veshi për të vizituar një çerdhe

3.Fustani rozë e fortë qe te merr syte- 2,950 dollarë, e veshi për fjalimin në OKB

4. Fustani I Michael Kors që veshi për fjalimin e të shoqit para Kongresit në 2017 kushtonte – 9,990 dollarë

–5.Canta Hermès Birkin – 13,461 dollarë që e kombinoi me pantallona  1000 dollarëshe

6. Këpucët me majë Manolo Blahnik – 595 dollarë janë më të lira se këto të tjerat, apo jo? Por jo për tu veshur gjatë vizitës së zonave të shkatërruara nga uragani në Teksas.

7. Fustani Roksanda– 2,275 dollarë, një firmë e preferuar dhe nga Michelle Obama, dhe melania e mbajti këtë fustan për fjalimin që shkaktoi polemika sepse kishte pjesë të kopjuara nga një fjalim I Michelle-es.

8. Fustani “glamour“ Monique Lhuillier- 7,995 dollarë, ishte më I përshtatshëm për tapetin e kuq sesa për pritjen e shoqatës së historianëve në Shtëpinë e Bardhë, apo jo?

9. Canta Hermès Birkin me lëkurë krokodili – 75,000 dollarë: sa shumë para për një cantë, do thoshin disa!!!

10.Palltoja 3D Dolce & Gabbana- 51,500 dollarë, dhe e mbajti për samitin serioz të G7-tës!!

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *