fbpx

2 shenjat me fat për ditën e sotme, 14 maj 2019

2 shenjat me fat për ditën e sotme, 14 maj 2019

2 shenjat me fat për ditën e sotme, 14 maj 2019

Këto janë 2 shenjat me fat për ditën e sotme .

Virgjëresha 

Do qëndroni më shumë kohë pranë atij që dashuroni sot dhe do keni mundësi të flisni për gjithçka. Në planin financiar duhet të dëgjoni këshillat që do iu japin miqtë.

Ujori 

Bashkëpunimi do mbizotërojë gjatë gjithë kësaj dite sot në jetën tuaj në çift. Financat do jenë përgjithësisht të mbrojtura megjithatë tregohuni të matur me shpenzimet e mëdha.

/fax.al

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar