Trendi i sandaleve për këtë sezon

 

Sezon i ri, grumbull i ri i këpucëve.

Sipas revistës Elle.com, ku për çdo vit i sjellin trendet e fundit për çdo stinë, këtë herë i kanë sjellë modelet më të reja të këpucëve dhe sandaleve për këtë pranverë.

Modele nga Maria Grazia Chiuri, Christian Dior, J’Adior, Demna Gvasalia, Anthony Vaccarello, Celine dhe Chanel, këto janë sandalet që do të jenë trend këtë stinë.

Në vazhdim, disa nga modelet për këtë sezonë.

Image result for sandals 2017

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *