Gjashtë muaj të lidhur, modelja shqiptare dhe sportisti vendosin të martohen

Ata kanë vetëm gjashtë muaj të lidhur, por janë gati për të bërë një hap të rëndësishëm siç është martesa. Po flasim për çiftin më të ri të showbiz-it shqiptar, sportistin Robin Krasniqi dhe modelen Heidi Lushtaku.

Nga një vëzhgim në rrjetet sociale të të dyve, shihen postime të shumta në shoqërinë e njëri-tjetrit duke i bërë edhe dedikime dashurie.

Për këtë arsye, ata kanë vendosur të martohen, pasi e duan aq shumë njëri-tjetrin sa nuk kanë nevojë të mendohen më gjatë. Sipas Prive, çifti do të kurorëzojë në martesë lidhjen e tyre këtë verë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *