Coutinho tregon pse do ta refuzoj Barçën apo Realin

Philippe Coutinho ka zbuluar arsyejen se pse do ta refuzonte një kalim te skuadrat e mëdha europiane si Barcelona, Real Madrid apo Bayern Munchen.

”Qëndro këtu dhe në fund ata do të ndërtojnë një statu për të nderuar ty”

”Shko diku tjetër si te Barcelona, Real Madrid apo Bayern Munchen dhe atje do të jesh vetëm një lojtar tjetër. Këtu mund të jesh më shumë”, u shpreh braziliani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *