Familja e Guardioas i shpëtoi sulmit në Manchester

Bashkëshortja e Guardiolas dhe dy vajzat e tij ishin pjesë e 21 mijë fansave të tjerë që u mbledhën në Manchester Arena për këngëtaren e famshme, Ariana Grande.

Gruaja e trajnerit spanjoll, Cristina Serra dhe dy vajzat, Maria dhe Valentina shpëtuan pa u lënduar nga ky sulm terrorist që ndodhi dje mbrëma në qytetin e Manchesterit.

Nga ky sulm deri tani janë raportuar 22 të vdekur dhe 59 të plagosur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *