Konfirmohet: Juventusi i interesuar për Keita

Giuseppe Marotta ka konfirmuar se skuadra e Juventusit është e interesuar për anëtarin e Lazios, Keita Balde Diao, por ka mohuar se një marrëveshje është arritur.

”Është Keita i yni? Absolutisht jo” ”Ai është lojtar i Lazios dhe ka edhe një vit kontratë. Ne jemi duke e vëzhguar atë, jemi të interesuar por gjithçka duhet të bëhet në mënyrë të qetë.

Tani për tani nuk ka bisedime me Lazion”, u shpreh Marotta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *