Maradona: Totti lojtari më i mirë që kam parë

Diego Maradona e ka cilësuar legjendën e Romës, Francesco Totti si lojtarin më të mirë të cilin ai e ka parë deri më sot.

Legjenda e futbollit botëror postoi në Facebook një fotot të Tottit me mbishkrimin: ”Francesco Totti është mbret i Romës. Ai është dhe do të jetë gjithmonë lojtari më i mirë që kam parë”.

Totti besohet se javën e ardhshme do ta zhvilloj ndeshjen e fundit si lojtar i Romës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *