Mourinho gati ta shesë Smalling

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho është i gatshëm të dëgjoj ofertat për mbrojtsin Chris Smalling. 27 vjeçari sërish ka pasur probleme me lëndime dhe startoi vetëm në 13 ndeshje të Premier Leagues këtë edicion.

Mourinho është gati ta largoj atë nga skuadra pasi Djajt e Kuq pritet të përforcohen në mbrojtje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *