Ja kush është i dashuri misterioz i Rihanna-s

I dashuri sekret i Rihanna-s është një nga biznesmenët më të pasur i quajtur Hassan Jameel, i cili llogaritet si një prej shokëve më të mirë të supermodeles Naomi Campbell.

Mediat angleze raportojnë se lidhja mes Hassan, familja saudite e të cilit posedon të drejtat e përfaqësisë së markës së makinave Toyota dhe këngëtares nga ishujt Barbados, është e vërtetë.

Një burim ka bërë të ditur se Riri u ka thënë shoqeve të saj se është e marrosur nga dashuria për biznesmenin saudit. Me këtë lëvizje Rihanna u jep fund spekulimeve për statusin e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *