Këto janë tre filmat që nuk duhet ti humbisni!

Këto janë tre filmat që nuk duhet ti humbisni!

Përgjat kësaj jave dhe javëve në vijim në Kinemanë Cineplexx në Shkup, do të shfaqen këta tre filma të cilët redaksia e bonzo.info i rekomandon për ju:

 

1.All Eyez on Me

Tregon historinë e vërtetë dhe të patreguar të reperit, aktorit, poetit dhe aktivistit Tupac Shakur.
Regjia: Benny Boom
Në rolet kryesore: Demetrius Shipp Jr., Danai Gurira, Kat Graham
Zhanri: Biografi, Dramë

 

 

 

2. Rough Night

Nata e beqarisë së Jess(Scarlett Johansson) kthehet në makth kur ajo dhe shoqet e saja aksidentalisht vrasin një të panjohur.
Regjia: Lucia Aniello
Në rolet kryesore: Scarlett Johansson, Zoë Kravitz, Kate McKinnon
Zhanri: Komedi

 

 

3.Baywatch

Roja i përkushtuar i bregdetit, Mitch Buchanan do të rekrutojë një punonjës të ri. Së bashku, ata do të zbulojnë një komplot kriminal lokal, i cili kërcënon të ardhmen e gjirit.

Regjia: Seth Gordon
Në rolet kryesore: Zac Efron, Alexandra Daddario, Dwayne Johnson
Zhanri: Komedi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *