Shkëndija vazhdon në raundin e dytë kualifikues me rezultat 0-4 (Video)

Shkëndija vazhdon në raundin e dytë kualifikues me rezultat 0-4 (Video)

Ndeshja kthyese mes  Daçia-Shkëndija, ka mbaruar me fitore për kuqezinjtë.

Në pjesën e parë të ndeshjes, golin e parë e ka shënuar Armend Alimi në minutën 32, kurse golin  e dytë në minutën e 77-të e ka shënuar Juniori.

Në pjesën e dytë të ndeshjes kualifikuese mes Daçias dhe Shkëndijës, kanë qenë kuqezinjët që kanë mbajtur avantazhin dhe kanë mbyllur ndeshjen me rezultat 0-4.

Golin e parë në pjesën e dytë të ndeshjes e ka shënuar Arbin Zejnulai në minutën 81, kurse golin e fundit e ka shënuar kapiteni i skuadrës, Ferhan Hasani.

Kujtojmë se edhe ndeshja e parë kualifikuese mes Shkëndijës dhe Daçias, mbaroi me fitoren 3-0 për kuqezinjtë.

Ndeshjen e plotë Daçia-Shkëndija, mund ta ndiqni në linkun më poshtë:

 

SHKENDIJA

LIVE: Ndeshja KF Shkëndija – FC Dacia Chișinăuwww.facebook.com/bonzo.info

تم نشره بواسطة ‏‎Bon Zo‎‏ في 6 يوليو، 2017

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *