Sot zhvillohet ndeshja Daçia-Shkendija

Sot zhvillohet ndeshja Daçia-Shkendija

Sot në ora 16:00 do të zhvillohet ndeshja kthyese mes K.F . Shkëndijës dhe Daçias në stadiumin Speia.

Shkëndija nuk ndryshon formulën dhe në Kishinau të Moldavisë kërkon të luajë me “recetën’ e njëjtë si të enjten e kaluar në Strumicë.

Për të gjithë sportdashësit dhe tifozët e Shkëndijës , loja kualifikuese do të jetë Livestream tek hapësira prapa Pallatit të Kulturës Tetovë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *