Regjisori i ri Leart Rama publikon teaserin e filmit “Stacioni”

Regjisori i ri Leart Rama publikon teaserin e filmit “Stacioni”

“ …malet e larta ne dy anet e saj dhe ne mes nje anije e vogel qe prish qetesine therrese te kesaj pjese te vogel te botes. Dallohen disa lëvizje”, shkruan në teaserin e publikuar në Vimeo.

Regjisori i ri Leart Rama, ka publikuar teaserin e filmit të tij më të ri ‘Stacioni’, shkruan KultPlus. “ …malet e larta ne dy anet e saj dhe ne mes nje anije e vogel qe prish qetesine therrese te kesaj pjese te vogel te botes. Dallohen disa lëvizje”, shkruan në teaserin e publikuar në Vimeo.
Leart Rama, është një regjisor i ri i cili me filmat e tij të metrazhit të shkurtër ka korrë goxha suksese në skenën kinematografike shqiptare. Ai së fundmi morri pjesë edhe në Bienalen e Artistëve të Rinj të Mesdheut e cila u mbajt për disa ditë me radhë në Shqipëri.

Burimi:KultPlus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *