Miranda Kerr i jep fund beqarisë, supermodelja nuk zhgënjen as në darsmën e saj!

Miranda Kerr i jep fund beqarisë, supermodelja nuk zhgënjen as në darsmën e saj!

Vetem 45 veta munden te shijojne dasmen intime te Miranda Kerr dhe Evan Spiegel ne kopshtin e mbrapem te shtepise, por me ne fund supermodelja po na jep dhe ne pak nga shkelqimi i asaj dite.

Dasma paska qene nje enderr! Nusja kishte veshur nje fustan te mrekullueshem Dior haute couture krijuar enkas për të.

Fustani i bardhë, atmosfera përallore dhe shoqërimi i bashkëshortit të saj, themeluesi i Snapchat, e bënë tejet të veçantë këtë darsëm të vogël.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *