Majlinda Bregu ka një look krejt të ri

U mesuam ta shikojme bjonde, por Majlinda Bregu iu kthye nje ngjyre me natyrale.

Politikania zevendesoi ombret me baze ngjyre mjalti me ombre me me shume kontrast, duke ruajtur fijet bjonde dhe duke e bere rrenjen me te erret.

Bregu postoi sot nje foto nga plazhi, ku dallohet ngjyra e re e flokeve, me afer natyrales.

Painstakingly…

A post shared by Majlinda Bregu (@m.bregu) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *