Zyrtare: Mbyllet emisioni i Luanës, e pasigurt për të ardhmen në TCH

Dje mediat shkruan se emisioni “Pa Limit” i moderuar nga Luana Vjollca, nuk do te kete nje sezon te dyte ne Top Channel.

Anabel.al kontaktoi me perfaqesues te Top Channel dhe ata konfirmuan se “Pa Limit” nuk do te jete me pjese e ekraneve televizive te shikuesve te Top Channel./Anabel/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *