Lazim Destani kënaqet nga suksesi i Shkëndijës dhe aspak pishman që e mbështeti atë deri në Helsinki!

Lazim Destani, nga tribunat ka ndjekur ndeshjen kthyese mes Shkëndijës dhe HJK Helsinkut. E kjo ja ka vlejtur, pasi kuqezinjtë kanë arritur që të kualifikohen në raundin e tretë të eliminatoreve të Liga Evropës.

“Djemtë e Shkëndijës kuqezi na dhuruan plot kënaqësi në Finlandë, duke na bërë të kthehemi që andej të lumtur. Rruga e largët që e bëmë në mbështetje të tyre, ia vlejti për emocionet që na dhuruan. ” – deklaron biznesmeni dhe filantropi Lazim Destani.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *