E sigurt që është bërë nënë? Irina Shayk pozon nudo katër muaj pas lindjes

Irina Shayk i la te gjithe gojehapur me setin e ri fotografik per Vogue Espana.

Ajo do te jete ne kopertinen e revistes prestigjoze dhe per t’ju gezuar qendres se vemendjes, Irina pozoi nudo. Edhe pse vetem kater muaj kane kaluar qe nga lindja e vajzës së saj Lea, ajo duket mahnitëse në këtë set fotografik:

New @voguespain 💛 @mariotestino

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

@mariotestino @voguespain ✨

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *