Nuancat rozë të sportit

Victoria Lopyreva ka zgjedhur të kalojë disa ditë pushime në prag të një viti të gjatë dhe të ngjeshur. Ajo është zgjedhur imazhi i Botërorit 2018 që do të zhvillohet në Rusi, por nuk ngurroi të ishte e pranishme edhe në pjesën më të madhe të ndeshjeve në Kupën e Konfederatave. Një zgjedhje e zgjuar dhe me klas nga ana e organizatorëve të Kupës së Botës për t’i dhënë këtij evenimenti një imazh sa më femëror.

 

Charlotte Caniggia  po kalon një moment të artë në karrierën e saj. Vajza e legjendës Claudio Caniggia dhe ish e fejuara e sulmuesit të Romës, Juan Manuel Iturbe shfaqet protagoniste në një videoklip të këngëtarit Vicky Xipolitakis. Linja fantastike për bukuroshen argjentinase që e ka nisur karrierën si modele.

 

Bianca Balti Bare shfaqet më mahnitëse se kurrë në rrezet e diellit. Bukuroishja amerikane dhuron nje set pozash provokuese nga Ishulli Sumba. Pamjet provokuese janë publikuar në faqen zyrtare të revistës “Sports Ilustrated”. /SuperSport/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *