Neymar me kushte për transferim në PSG

Neymar ka disa kushte për transferim në Paris Saint-Germain

Gazeta franceze, “Le Parisien”, shkruan se Neymar ka disa kushte për t’u transferuar në Paris Saint-Germain.

Ylli i Barcelonës thuhet se kërkon dy përforcime të mëdha nga klubi nga Parc des Princes, përcjell Express.

Dy përforcimet e kërkuara nga Neymar janë Philippe Coutinho dhe Alexis Sanchez. Kurse, thuhet se Neymar ka kërkuar nga klubi parisien që t’ia vazhdojnë kontratën edhe Lucas Mouras.

Thuhet se Paris Saint-Germain është e gatshme të shpenzojë 222 milionë euro për transferimin e Neymarit nga Barcelona. /Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *