Kur flet shumë: Trump më në fund i bën block Chrissy Teigen

Le te themi qe Chrissy Teigen nuk eshte fansja me e madhe e presidentit te Amerikes dhe as ky i fundit nuk ka kohe as nerva te duroje vrerin e saj ne rrjete sociale. Atehere pse ta zgjasim me shume kete marredhenie qe eshte e qarte se s’do t’i coje gjekundi?

“Pas 9 vitesh qe urrej Donald Trump, ti thoja që “lol askush nuk të pëlqen ty” ishte kulmi” me këto fjalë modelja dhe bashkë-moderatorja e Lip Sync Battle njofton fansat e sajë përkrah fotografisë nga blokimi që i ka bërë asaj Presidenti Trump.

Me sa duket kur opsioni “you’re fired” (je i pushuar) nuk i funksionon, Presidentit atëherë i kthehet opsionit “you’re blocked” (je i bllokuar).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *