Angelina Jolie rrëfehet pas divorcit me Brad Pitt

Aktorja me famë botërore Angelina Jolie ka treguar në një intervistë për Vanity Fair’s, vështirësitë që ka hasur gjatë divorcit, jetën e saj pa Brad, si edhe rritjen e 6 fëmijëve.

Ajo është shprehur se gjithmonë përpara fëmijëve është përpjekur të qëndrojë e fortë, për të mos i mërzitur ata.
“Mendoj se është më mirë të qaj në dush, sesa para tyre. Ata duhet të dinë që gjithcka është mirë edhe kur nuk janë të sigurt”,-është shprehur Jolie.

Ndërsa për ish-bashkëshortin e saj, ajo nuk ka folur shumë por ka preferuar të thotë vetëm këto fjalë, “Ne e duam familjen dhe të dy po punojmë që të arrijmë objektivat tonë”.
Jolie dhe Brad u martuan në 2004 dhe kanë 6 fëmijë së bashku. Jolie i dha fund martesës së tyre në vitin 2016, pasi qëndruan 12 vite së bashku./class/

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *