Kjo performancë do ju bëj ti mbyllni sytë!

Në fazën eliminatore të spektaklit shumë të shikuar America Got Talent, moren pjese edhe cifti Billy dhe Emilly, te cilet per audiencen realizuan nje vallzim i cili lirshem mund te quhet ekstrem.

Nga stafi i AGT kane postuar nje video te shkurter nga performanca, kurse per te pare gjithe spektaklin do duhet te prisni deri te marten e ardheshme.

Ne vazhdim ju lejme videon aq te bukur dhe artistike por aq edhe te frikshme.

LEAK: Billy & Emily Will WOW You!

Your jaw is about to drop. Judge Cuts continue Tuesday.

Posted by America's Got Talent on Friday, 28 July 2017

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *