NEYMAR BRAKTIS STËRVITJEN pas përleshjes

Neymar ka braktisur seancën stërvitore pas sherrit me blerjen e fundit të Barcelona-s, Nelson Semedo.

Sulmuesi është përfolur për një transferim te Paris Saint German dhe pas këtij incidenti kjo lëvizje duket akoma më e mundshme.

Barcalona raportohet se po synon transferimin e brazilianit tjetër, Coutinho.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *