Samanta Karavella nesër në Tetovë!

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, nesër (29.07.2017) do të vizitoj Tetovën.

Qëllimi i vizitës së Samanta Karavella-s do të jetë mbrëmja argëtuese e realizuar për publikun Tetovar nga Blla Blla Club. Samanta do të performoj hitet e saj. Gjithë fansat e muzikes se saj dhe tjerët që duan të vallzojnë nën ritmet verore mund të bëjnë rezervimet e tyre, sepse hyrja është me rezervime, kurse festa fillon në orën 21:00.

Përveç Samantës, mbrëmjen e 29.07.2017, në Blla Blla do të performoj edhe DJ i njohur tetovar, DJ NIKK.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *