Neymar ishte ylli i mbrëmjes në Miami

Futbollisti brazilian, Neymar, ka marrë vëmendjen e të ftuarve në zonën VIP në ‘El Clasicon’ miqësore ndërmjet Real Madridit dhe Barcelonës që u zhvillua në Miami.

Personalitete të njohura, si ylli i golfit, Tiger Woods, supermodelja Adriana Lima, lojtari i Golden State Warriors në NBA, Draymond Green e boksieri Floyd Mayweather ishin disa nga të famshmit që u fotografuan me Neymar.

Adriana Lima pozoi me Neymarin

Sulmuesi që mund ta ndërrojë skuadrën këtë verë, me plot dëshirë pozoi me këta yje, të cilët i kanë postuar fotografitë në profilet e tyre në rrjetet sociale.

Një foto për Tiger Woods

“Në shtëpinë time të dytë me Neymarin”, kishte shkruar Adriana pranë fotografisë së publikuar në Instagram duke e mbështetur Barcelonën.

Kampioni i pamposhtur i boksit u fotografua me brazilianin (Instagram)

Ndryshe, Blaugranët fituan me rezultat 3-2 në atë takim. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *