Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Arilena i vënë flakën Moskës

Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Arilena i vënë flakën Moskës

Tri këngëtare me origjinë shqiptare, Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Arilena Ara kanë performuar në Festivalin “Europa Plus Live” që është mbajtur në Moskë të Rusisë.

Në këtë koncert ishte planifikuar të merrte pjesë edhe Era Istrefi, por ajo e kishte anuluar performancën e saj pas kërcnimeve që kishte pranuar.

Bon Zo sjell për ju pamjet ekskluzive nga performanca e divave shqiptare në Europa Plus:

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *