Orinda jo vetëm që i dha fund beqarisë, por edhe look-ut të saj të vjetër!

Vetëm pak ditë pas ceremonisë martesore moderatorja Orinda Huta ka vendosur të ndryshojë dhe pamjen e saj.

Të gjithë e njohin si ‘fanatike’ të flokëve bionde, por kush do të mendonte se nusja e muajit do të guxonte me këtë ngjyrë flokësh.

Me sa duket dhe vetë Orinda është penduar për ndryshimin drastik.

‘Për fiksim, por hera e parë dhe e fundit që ndodh’- ka shkruar Orinda teksa duket e lumtur krah bashkëshortit të saj, Turjan Hyska. 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *