10 format trupore më të nxehta

10 format trupore më të nxehta

Të dobëta, tërheqëse dhe sexy – këto janë 10 femrat më të klikuara në Insagram.

 

Tana Ashlee @tanaashleee                                                                                                                                             Që në moshën 13-vjecare trupi i saj ishte në gjendje të mirë. Ajo ndiqet nga 1.5 million njerëz.

 

Jen Selter @jenselter                                                                                                                                                       Ajo ishte një recepsioniste e një fitnesi, ndërsa tani ndiqet nga 11 milonë fansa.

 

Michelle Lewin @michelle_lewin                                                                                                                                     Aktualisht  modelja më e famshme e fitnesit e cila shënon gati 10 million fansa.

 

Amanda Bisk @amandabisk                                                                                                                                           Ish atletja mbresëlënëse njihet për Yoga.

 

Jessica Arevalo @jessicaarevalo_                                                                                                                                 Rezepti i saj është Bodybuilding. Që kur ishte 17 vjecare ka ushtruar cdo pjesë të trupit në vecanti, pothuajse cdo ditë radhazi.

 

Izabel Goulart @iza_goulart                                                                                                                                            Ajo shquhet si modele fitnesi. Ashtu sic formon trupin e saj, nuk kursen ta ndaj me pasionantët e saj.

 

Sarah Stage @sarahstage                                                                                                                                               Titujt më të mëdha i bëri gjatë shtatzënisë së saj. Barku i padallueshëm i saj ka bërë bujë nëpër media anembanë botës.

 

Kayla Itsines @kayla_itsines                                                                                                                                           Trajnuesja personale ka bëre famë nëpërmjet ushtrimeve online.

 

Bianca Chyeah @biancamaychyeah                                                                                                                               Me stilin e jetës së saj të shëndetshme dhe këshillat për trup më në formë, bënë të famshme Biancan.

 

Alyssa Julya Smith @alyssajulya                                                                                                                                    Postimet dhe jetën e saj ajo i’a dedikon bikinive. Gjithashtu, është bashkëthemeluese e Luxus-Bikini-Marke Lezard Swim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *