Rihanna dhe Kendrick Lamar me 20 milionë klikime për “Loyalty”

Rihanna dhe Kendrick Lamar me 20 milionë klikime për “Loyalty”

Rihanna ka arritur të grumbullojë 20 milionë klikime për katër ditë të lansimit të projektit të ri.

“Loyalty” titullohet videoklipi i ri i këngëtares nga Barbadosi, e cila vjen ndryshe në këtë krijim muzikor. Bashkëpunëtor i saj është reperi i talentuar, Kendrick Lamar.

Për vetëm katër ditë, ky klip arriti të gjenerojë 20 milionë klikime në Youtube.

Rihanna këtë vit lansoi disa hite, e më i madhi është “Wild Thoughts” me DJ Khaled.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *