Një baba si Bradley Cooper, shëtitje me vajzën në park

Një baba si Bradley Cooper, shëtitje me vajzën në park

Supermodelja Irina Shayk dhe aktori Bradley Cooper kanë qenë mjaft të rezervuar për sa i përket lindjes së vajzës së tyre Lea.

Prindërit e rinj kanë preferuar që të mos e ekspozojnë shumë vogëlushen e tyre disamuajshe. Edhe gjatë shtatzënisë, Irina nuk e ka treguar asnjëherë barkun e saj të rrumbullakosur, pavarësisht se paparacët ia kanë dalë ta fotografojnë supermodelen.

Gjithsesi, Bradley dhe Irina dalëngadalë kanë filluar ta tregojnë, Lea-n. Aktori është shfaqur me të bijën teksa shëtisnin të dy në park.

Lea është një topolake e bukur, që ka marrë nga të dy prindërit bukurinë e tyre.

\revistaclass

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *