Rihanna sfidon modelet e Victoria’s Secrets

Rihanna sfidon modelet e Victoria’s Secrets

Rihanna u kthye në vendlindjen e saj Barbados për t’u bërë pjesë e festivalit tradicional të këtij ishulli me një look të ri dhe tepër ekzotik, me flokët e saj të kaltra turkez!

Looku saj festiv nuk ishte aspak zhgënjyes, përkundrazi ajo ishte stolisur me shumë shije. Ajo u shfaq e veshur me bikini seksi të kombinuara me sandale gladiatorësh, e gjitha e mbuluar me bizhu, gurë të shndritshëm e perla nga koka tek këmbët.

Këngëtarja e kishte plotësuar look-un e saj festiv me një palë krahë pëndësh pink e të gjelbra ashtu si yjet që sfilojnë në pasarelat e Victoria’s Secrets. Ky kostum tradicional i nxirrte në pah format e saj të hatashme trupore!

Fotot e bukuroshes nga Barbadosi i gjeni në galeri, a nuk është e adhurueshme?

Image result for rihanna 08.08.2017

\bordo.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *