Rita Ora performon në Good Morning America në New York

Rita Ora performon në Good Morning America në New York

Këngëtarja e njohur, Rita Ora ka performuar këngën e saj më të re, “Your Song” në studiot e emisionit Good Morning America në New York City.

26-vjecarja ka shkëlqyer me paraqitjen e saj me c’rast ka marrë komplimente të panumërta, shkruan Just Jared.

Paraqitjen e Ritës nuk e ka lënë pa e komentuar edhe prezantuesi i emisionin GMA, Robin Roberts i cili ka shkruar në Twitter se Rita është shumë e bukur dhe e talentuar.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *