Shkëndija lëshon në shitje biletat për ndeshjen me Milani, ja dhe çmimet

Shkëndija lëshon në shitje biletat për ndeshjen me Milani, ja dhe çmimet

Duke filluar prej sot 10.08.2017 (e mërkurë) KF Shkëndija ka lëshuar në shitje biletat për ndeshjen e kthimit të play offit të UEFA Europa League me Milanin më 24 gusht në Shkup.

Varësisht prej pozitave në stadium biletat dhe çmimet janë të ndarë në disa kategori. Çmimi më i lirë do të jetë 400 denarë ndërsa më i shtrenjti 1000 denarë.
“Të gjithë mbështetësit e Shkëndijës dhe dashamirët e futbollit prej sot do të mund të sigurojnë bileta për ndeshjen historike që ekipi ynë do t’i luajë si vendas.

Duke parë interesin e madh për ndeshjen e kthimit të play offit të UEFA Europa League me Milanin më 24 gusht në Shkup, është vendosur që biletat të lëshohen që tani në shitje, ndërsa varësisht prej pozitave në stadium biletat dhe çmimet janë të ndarë në disa kategori.

Shitja e biletave fillimisht do të nisë online në rrjetin Mktickets, në Fan Shopin zyrtar të klubit në qendër të Tetovës dhe te kiosku Monako në Tetovë, ndërsa ditët në vijim pika shitje do të hapen edhe në Shkup, Tiranë e Prishtinë për të cilat do të njoftojmë në mënyrë plotësuese”, thuhet në njoftimin e klubit nga Tetova. /shprehja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *