Ekskluzive: Lazim Destani nga Dyseldorfi niset për San Siro me aeroplanin e tij privat, në mbështetje të trimave të tij nesër!

Ekskluzive: Lazim Destani nga Dyseldorfi niset për San Siro me aeroplanin e tij privat, në mbështetje të trimave të tij nesër!

Biznismeni tetovar Lazim Destani, niset për në San Siro në mbështetje të Shkëndijës!

Aeroplani privat i Destanit sot ateroi nga aeroporti i Dyzeldorfit drejt Milanos për të mbështetur trimat e tij nesër në përballjen historike kundër KF Milanit.

Ndërkohë, Ekipi dhe stafi teknik i Shkëndijës nga dje është akomoduar në qytetin e modës së Italisë, kurse sot atyre ju bashkangjitën edhe tifozët tetovarë. Sot pas dite në programin e klubit është paraparë dhe seanca stërvitore zyrtare në stadiumin San Siros. /Bon ZO/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *