Nuk e besoni si e uroi Rita, Madonnën për ditëlindje

Nuk e besoni si e uroi Rita, Madonnën për ditëlindje

Këngëtarja e njohur botërore, Madonna, e cila njihet edhe si diva e muzikës feston ditëlindjen.

Madonna pranoi urime të shumta nga fansat, miqtë, familjarët dhe kolegët e saj.

Në mesin e këtyre të fundit, ajo mori një urim special edhe nga këngëtarja, Rita Ora.

Përmes një fotografie postuar në rrjete sociale, Rita shfrytëzoi rastin ta uronte Madonnën, por interesant ishte fakti që ajo kishte përzgjedhur një foto ku dyshja janë bashkë në skenë dhe kanë ngritur gishtin e mesit.

“Urime ditëlindjen mbretëreeeeeeesh” shkruan Rita në urimin e saj. /shoushqip/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *