Shkëndija me mysafirë specialë për ndeshjen me Milanin

Shkëndija me mysafirë specialë për ndeshjen me Milanin

Shkëndija sonte do të ketë ndeshjen më të rëndësishme në histori të klubit, kur do të takohet me MIlanin në San Siro.

Skuadra e Shkëndijës sonte do të luajë ndaj Milanit në San Siro, në kuadër të Play off-it të Europa Leagues.

Për këtë ndeshje kanë udhëtuar një numër shumë i madh i tifozëve shqiptarë, të cilët do të jenë në përkrahje të skuadrës shqiptare.

Për këtë ndeshje, Shkëndja do të ketë edhe dy mysafirë specialë, ish-kapitenin e Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana dhe aktorin e njohur Blerim Destani.

Të dy tashmë ndodhën në Milano, ku edhe po e mbështesin skuadrën nga afër. /Express/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *