Vazhdon miqësia mes dy aktorëve të njohur të Titanikut

Vazhdon miqësia mes dy aktorëve të njohur të Titanikut

Ata formuan një miqësi të ngushtë pas roleve në filmin e famshëm “Titanic” në vitin 1997.

Leonardo Di Caprio dhe Kate Winslet kanë vërtetuar se miqësia e tyre është po aq e fortë edhe pas 20 vitesh, pasi u panë së bashku në një festë në Francë.

Aktorët e njohur u ribashkuan në Saint Tropez, ku Winslet po e mbështet mikun e saj në një darkë gala të organizuar nga Fondacioni “Leonardo DiCaprio”. /Botasot/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *