Angela Martini pjesë e serialit “Keeping up with the Kardashians”

Angela Martini pjesë e serialit “Keeping up with the Kardashians”

Angela Martini është një ndër modelet më të sukseshme në vend dhe ajo ka qënë pjesë e një episodi të serialit reality tv “Keeping Up with Kardashians”.

Në sezonin 2 të “Kourtney and Kim take New York”, ajo kishte rolin e një vajze e cila flirton me Kourtney dhe bëhet shkak që ajo dhe partneri i saj në atë kohë, Scott Disick të “debatonin” pasi Scott ishte xheloz sepse Kourtney dhe Angela qëndronin shumë afër me njëra-tjetrën. /telegrafi/

Për të gjithë ju që e keni humbur këtë episod mund ta shikoni në videon më poshtë:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *