Almeda arrin në Tiranë, a po e shoqëron “Çënari”?

Almeda arrin në Tiranë, a po e shoqëron “Çënari”?

Modelja dhe aktorja shqiptare Almeda Abazi e cila jeton në Turqi, ka arritur për një vizitë në Shqipëri.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman këto ditë kanë shijuar pushimet në bregdetin turk.

Pas relaksit të pushimeve, Almeda ka vendosur të ndalohet për vizitë në Shqipëri, por nuk dihet nëse në shoqëri të saj është edhe Tolga.

Almeda kishte fotografuar pasaportën dhe biletën me të cilën udhëtoi drejt Shqipërisë, por nëse atë e ka shoqëruar Tolga mbetet të kuptohet në vazhdim. /BotaSot/

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *