Dua Lipa shkëlqen plot stil në Japoni

Dua Lipa shkëlqen plot stil në Japoni

Superylli shqiptar, Dua Lipa, në vazhdimësinë e performancave të saj, po qëndron në Japoni.

Bukuroshja ka performuar në Osaka të Japonisë, ku ka mbledhur mijëra adhurues.

Ajo u shfaq me një veshje plot stil, krejt ndryshe nga paraqitjet e saj të tjera skenike.

Këngëtarja po shijon suksesin e madh me hitin “New Rules”, që është pëlqyer tej mase anë e mbanë botës.

Ajo ka okupuar top listat në SHBA dhe Britani të Madhe me hitin e saj, duke u befasuar edhe personalisht shpesh në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *