Skena të nxehta në festën e 20-vjetorit të “Opinion”

Skena të nxehta në festën e 20-vjetorit të “Opinion”

20-vjetori i krijimit të emisioni “Opinion” nga gazetari i mirënjohur Blendi Fevziu, ishte eventi më i shumëpritur i këtij viti.

Të ftuar rreth 600 personazhe nga bota e spektaklit dhe politikës, festa u mbajt gjatë mbrëmjes së djeshme në Sheshin “Nënë Tereza”.

Nuk munguan bukuroshet e ekranit dhe politikës, të veshura aq bukur sikur dilnin nga kopertinat e revistave fashion. Por nuk kanë munguar as skenat e nxehta, si ajo e modeles së njohur Elena Lika, e cila me një kryqëzim këmbësh të tipit “Basic Instinc” nga poltroni i Fevziut, ka provokuar të ftuarit aty pranë dhe fansat. /d.r-dritare.net

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *