Ky urim i ndjerë i Luanës i vë “kapakun” dasmës së Marinës dhe Getoarit

Ky urim i ndjerë i Luanës i vë “kapakun” dasmës së Marinës dhe Getoarit

Mbrëmjen e djeshme, Getoari dhe Marina kanë lidhur kurorë. Sigurisht që kjo ka qenë një ndër dasmat më të përfolura të verës dhe nuk kanë munguar postimet e shumta në rrjetet sociale.

Por sot, menjëherë pas dasmës, Luana  ka publikuar një foto me motrën e saj e bashkangjitur ka bërë një dedikim shumë të ndjerë.

“Gjysma ime! Jeta ime! Të kam dashurinë më të madhe në botë. Mbrëmë nuk ngopesha duke të parë. Je një ëndërr Minushi im!”

Rikujtojmë se motrat Vjollca janë shumë të lidhura me njëra-tjetrën dhe dedikimet për njëra-tjetrën janë gjithmonë shumë të veçanta.

Mund të themi se kjo foto tregon shumë për dashurinë mes tyre dhe Luana, siç hapi dasmën, ka dashur ta mbyllë me këtë dedikim…/Blitz.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *