Si janë veshur të ftuarit në dasmën e Marinës dhe Getoarit

Si janë veshur të ftuarit në dasmën e Marinës dhe Getoarit

Në një ceremoni me mbi 300 të ftuar, dhe nën udhëheqjen e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, dy personazhet e njohur të showbizit u betuan se do të ishin pranë njëri-tjetrit në të mirë e në të keq.

fav

Nuk kanë ka luar pak minuta dhe në rrjete sociale e portale kanë qarkulluar edhe fotografitë e para të zotit dhe zonjës Selimi gjatë firmosjes dhe vendosjes së unazës. Duke qenë se Marina dhe Getoari janë pjesë e televizionit dhe artit, të shumtë kanë qenë yjet e showbizit shqiptar që janë bërë pjesë e gëzimit të tyre. Shikoni në fotot e mëposhtme si janë veshur ata.

REZARTA SHKURTA DHE ERION VELIAJ

rezka

LUANA VJOLLCA

LUNA

ALBANA OSMANI

bana

MAJK NGA BABASTARS

majku

COZMAN DHE ASDREN ZOGAJ

cozi

MARIA DHE LIRA VJOLLCA (MAMAJA DHE MOTRA E MADHE E MARINËS)

21584168 1595637470457240 1704208183 o

JORI PALOKA (MBESA E MARINËS)

jor

STRESI

SINJO

ONAT DHE PARTNERJA E TIJ

ONI

ERALDO REXHO

erol

\living.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *