Jamie Fox në rolin e Mike Tyson

Jamie Fox në rolin e Mike Tyson

Aktori i njohur amerikan, Jamie Fox, ka lajme të mira për adhuruesit e tij.

49 vjeçari do të luaj në rolin e Mike Tyson në filmin e ri t tij biografik.

Lajmin e ka konfirmuar vet boksieri legjendar në Los Angeles, ku ai ka konfirmuar nisjen e xhirimeve.

Regjisor i filmit do të jetë i mirënjohuri, Martin Scorsese dhe do të ketë pjesë fenomenale nga jeta e boksierit si rënia në burg dhe ndeshejt e boksit në ring.

Mbetet të shihet çka do të servirin Fox dhe Tyson për publikun e tyre. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *