Real Madridi do të tentojë për Hazardin dhe De Gean

Real Madridi do të tentojë për Hazardin dhe De Gean

Real Madridi mbetet i fiksuar pas disa lojtarëve yje të Ligës Premier.

Mbretërit vazhdojnë interesimin e madh për portierin spanjoll të Manchester United, David de Gea.

Po ashtu nuk lihet anash as ylli i Chelseat, Eden Hazard, që do të tentohet po ashtu verën e ardhshme, shkruan Don Balon.

Gjigantët e La Liga janë në përcjellje të lojtarëve që një kohë të gjatë dhe do të tentojnë që të dy t’i afrojnë në verë.

Real Madridi këtë verë më shumë ka shitur lojtarë se sa ka blerë, duke dalë me bilance shumë pozitiv. /Telegrafi/  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *