Beckham shkrin zemrat teksa blen lule për vajzën e tij

Beckham shkrin zemrat teksa blen lule për vajzën e tij

Ai është i njohur për dashurinë e tij të pakushtëzuar për vajzën e tij, Harper Seven (fëmija i gjashtë në familje).

David Beckham shkriu zemrat e të gjithëve, teksa blinte lule me vajzën e tij të vogël në Londër të dielën, shkruan DailyMail.

Ish-futbollisti i njohur David Beckham shkriu zemrat e të gjithëve teksa bleu në Londër një buqetë të vogël lulesh për vajzën e vogël

Ish-futbollisti dukej i veshur rastësisht në një xhaketë prej lëkure të zezë dhe të kuqe, teksa mbante shtrënguar dorën e Harper-it kur ajo u anashkalua rrugës.

Ndërkohë Victoria po i priste ata në veturën e tyre më të re të tipit “Bentley 4×4”.

Ai kapi një buqetë me lule të verdha, duke buzëqeshur tek Harper, e cila kishte flokët e saj të organizuar në dy bishtaleca në krye të kokës së saj.

Harper, e cila premton të ketë të njëjtën dhimbje sartoriale si nëna e saj e modës, dukej e admirueshme në një skaj të hirtë dhe bluzë të bardhë me një jakë të mprehtë.

Beckhamët sapo kanë ‘dëbuar’ djalin e tyre më të madh Brooklyn, 18 vjeç, i cili do fillojë kolegjin në “Big Apple”, megjithëse me markën e Victoria-s që mbanin shfaqjen modës në New York gjatë ‘NYFW’, prindërit e tij u panë me të disa herë javën e kaluar.

42 vjeçari ishte i veshur me një veshje shumë sportive, ndërsa vajza e tij e vogël dukej mjaft lezetshëm me modelin e saj të flokëve me bishtaleca

Brooklyn hyri në Instagram për të ndarë një imazh të nënës së tij Victoria, teksa ajo bënte flokët dhe makijazhin e saj profesional, duke realizuar ‘selfie’ para pasqyrës. Duke treguar kamerën e tij të besueshme në pasqyrë, Brooklyn e shkeli këtë veprim.

Brooklyn, i cili u zhvendos nga Londra në “Big Apple” në fillim të vjeshtës, tregoi shenja se ai ishte zhdukur në shtëpi më parë gjatë javës, kur ndau një tjetër imazh bardhë e zi me fansa, të motrës së tij gjashtëvjeçare Harper.

Në fotografi, të rinjtë shihen duke e kthyer kokën nga kamera ndërsa ofrojnë një buzëqeshje – me goditjen e bukur që grumbullon mbi 420,000 pëlqime brenda 12 orëve që nga koha kur u postua.

Por kolegji në New York nuk ka qenë një udhëtim i lehtë deri më tani për zemërthyerin, pasi statusi i Brooklynit e ka parë të paaftë të ketë një jetë të thjeshtë duke u përqendruar në studimet e tij, ndërsa ‘fanset femra’ janë aq në frikë prej tij.

Ai pranoi në një intervistë të re për The Cut se ndonjëherë ai duhet t’i kërkojë fanseve të tij më entuziastë që të qetësohen kur ai të futet në mësim.

Ai tha: “Më pëlqejnë njerëzit nga shkolla, por ka disa fanse femra në shkollë… Ndonjëherë, unë duhet të jem…Nuk e di, unë do të jem me ta për katër vite, kështu që duhet të ftohen”.

“Dua të them, është bërë më mirë. Ata e kuptojnë dhe e respektojnë atë, por është vetëm një tronditje e vogël për ta si fillim, kështu që është mirë”, përfundoi Brooklyn. /BotaSot/

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *