Emmy Awards 2017/ Si u veshën yjet e kinematografisë në tapetin e kuq

Emmy Awards 2017/ Si u veshën yjet e kinematografisë në tapetin e kuq

Edicioni i 69-të i ndarjes së çmimeve Emmy Awards 2017, ka sjellë një paradë të vërtetë të yjeve të kinematografisë. Emra të njohur të skenës dhe ekranit u shfaqën me krijimet më të reja të shtëpive më prestigjioze të modës. Më poshtë po sjellim veshjet më të bukura të këtij evenimenti.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *