Dasmë përrallore si kjo nuk keni parë asnjëherë!

Dasmë përrallore si kjo nuk keni parë asnjëherë!

Asnjë shpenzim nuk u kursye kur djali i një miliarderi armen lidhi martesën me të fejuarën e tij simpatike gjatë fundjavës që kaloi. Karen Karapetyan dhe nusja e tij, ylli i mediave sociale Lili, shkëmbyen premtime në Kishën Apostolike në Moskë përpara se të festonin bashkimin e tyre me 200 të ftuar në sallën e banketit Safisa, një nga mjediset më prestigjioze të qytetit.

446FFA6300000578 4895576 image a 18 1505745279984 768x960
Mysafirët ecën nën një tavan të mbuluar me qindra lule të kuqe ku në brendësi do të shfaqej një mur me fotot të shoqëruar me iniciale të mëdha ‘K’ dhe ‘L’ për nder të nuses dhe dhëndrit.

446FF6EE00000578 4895576 image a 34 1505746631716 768x572
Gjithashtu një tjetër detaj që s’ngel pa u vënë re është torta gjigande me katër kate e mbuluar me lule të freskëta. Çdo gjë ishte marramendëse dhe kjo dasmë është klasifikuar si me e mira ne gjithë Rusine. Pasuria e milionerit është renditur ndër vendet e para në Forbs në klasifikimet e bilionereve Rus.

446FF98700000578 4895576 Fairytale extravaganza Karen Karapetyan tied the knot with his g m 27 1505746270326

446FF6F900000578 4895576 image a 32 1505746609527 768x666

446FFA6300000578 4895576 image a 18 1505745279984 768x960

\living.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *